© Copyright by Inmodus 2019

Sympozjum Agrofortis

Kilka razy w roku organizujemy, specjalnie
dla naszych użytkowników, specjalistyczną konferencje, której nadaliśmy nazwę

 


       SYMPOZJUM AGROFORTIS


Na każdym wydarzeniu prezentujemy wiedzę z obszaru, w którym współpracujemy z naszymi klientami
oraz prognozujemy wspólne działania.

Właściciel serwisu:

Inmodus sp. z o.o.

ul. Wilczyńskiego 25e/301b

10-686 Olsztyn

NIP: 6423188356

REGON: 360073224

KRS: 0000533765

Konto Alior Bank:

61 2490 0005 0000 4500 7287 5186

Strona: agrofortis.pl

Mail: biuro@agrofortis.pl

Telefon: 
Piotr - 535 904 007
Marek - 537 311 306

Od pon. do pt. :

od 8.30 do 16.00

W tych godzinach jesteśmy aktywni
na wszystkich kanałach

mail: biuro@agrofortis.pl

telefon: +48 881 313 771

adres:
Centrum Handlowe H&B 
ul. Wilczyńskiego 25e/301B
10-686, Olsztyn

Przydatne informacje

Godziny otwarcia:

Kontakt

Dokumenty

Polityka prywatności

Oświadczenia woli

Nota prawna

Chlorella BIO Rainforest Foods

  • W WGZ oferujemy, czyste suplementy diety, minerały i witaminy, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych źródeł i uznanych na całym świecie producentów o nieposzlakowanej opinii. Korzystamy z dóbr natury i z osiągnięć współczesnej nauki.

  • Przed nawiązaniem współpracy dobrze poznajemy naszych dostawców i sami pozwalamy się im poznać. Wszyscy bowiem wierzymy, że relacje biznesowe między partnerami powinny być przejrzyste, przyjazne, oparte o wzajemne zaufanie i rzetelność.

  • W oparciu o te same zasady budujemy relacje z naszymi klientami. Rozumiemy Wasze oczekiwania i wiemy, że potrzebujecie nie tylko sprawnej realizacji zamówień, najwyższej jakości obsługi i najlepszych produktów, ale również wiedzy na ich temat – przekazanej w zrozumiały i przystępny sposób.

  • Od zarania wieków natura bezinteresownie dostarcza nam energii i dzieli się z nami tym, co ma najlepszego.

  • W WGZ rozpoznajemy to, co naturalne, i z radością „podajemy dalej”.

Nasze marki i produkty

Suplementy diety

Wiodąca marka etycznych suplementów bez stearynianu magnezu, dwutlenku tytanu i innych tanich wypełniaczy.

Viridian Nutrition to firma pochodząca z Wielkiej Brytanii, założona w 1999 roku w Northamtonshire przez Cheryl Thallon. Magazyn Ethical Consumer i The Good Shopping Guide przyznały firmie Viridian certyfikat Best Buy za świadomą uwagę w doborze najczystszych składników i odpowiedzialność za środowisko.

Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to zarówno pochodzenie składników, proces produkcji jak i  zawartość aktywnych składników bez niepotrzebnych dodatków takich jak np.: sztuczne wypełniacze, substancje przeciwzbrylające, cukier oraz koloranty.

Produkty Viridian są tak czyste jak powinny być. Żaden z produktów ani składników nie jest testowany na zwierzętach. Na dzień dzisiejszy więcej niż 40% produktów posiada certyfikat Soil Association gwarantujący ekologiczne pochodzenie i skład.

Motto Viridian: „Wierzymy, że zdrowie planety i zdrowie każdego z nas są ze sobą nierozdzielnie związane”. Ekoloigczne  uprawy bez pestycydów, herbicydów, wolne od GMO – to zdrowie ludzi i zdrowie planety.

KIKI wierzy w dodawanie tylko najczystszych składników o najwyższej dostępnej sile działania. 

Wszystkie składniki są starannie dobierane i przetwarzane etycznie, aby zachować i zmaksymalizować korzystne i mocne elementy, zapewniając niezrównaną biodostępność. KIKI nie naraża swoich produktów na niedrogie wypełniacze i materiały syntetyczne.

Surowe | bez glutenu, nabiału i pszenicy | wysokiej jakości składniki roślinne | bez konserwantów, materiałów syntetycznych, spoiw lub wypełniaczy | 100% siły odżywczej | wegańskie i wegetariańskie.

Bardzo ważne jest, aby wspierać nasze ciała - szczególnie w czasach, gdy brakuje nam czasu, jesteśmy  przepracowani i brak nam wypoczynku - dlatego oferta  - 100% naturalnych, wysokiej jakości roślinnych suplementów diety KIKI Health jest niezbędnym dodatkiem do każdy codzienny rytuał. 

To bogata kolekcja toników, proszków, olejków i kapsułek roślinnych, zawiera mocne ekstrakty , minerały i probiotyki, zwiększające odporność i urodę. 

Chrom & Cynamon Kompleks

Fibre Complex with FOS Błonnik z F.O.S

OPC ekstrakt - Wyciąg z pestek winogron

Organic Black Seed Ekologiczna Czarnuszka 450 mg

B - Complex High five

Kurkumin + Koenzym q10 100mg z MCT

Luteina Plus

KIKI MSM proszek 200g

KIKI Olej z kryla

Bardziej ekologiczne suplementy. Jako firma rodzinna, która od ponad 50 lat prowadzi działalność w sercu hrabstwa Sussex, jesteśmy przekonani, że firmy, a zwłaszcza producenci, powinni zrobić wszystko, co w ich mocy, aby zmniejszyć swój wpływ na środowisko. W ciągu ostatniego roku wdrożyliśmy pierwsze etapy naszego planu, aby witaminy G&G stały się jedną z najbardziej przyjaznych dla środowiska marek suplementów w Europie.

Witaminy G&G to rodzinna marka i producent suplementów z siedzibą w Wielkiej Brytanii, założona w 1965 roku. Firma G&G była jedną z pierwszych w Wielkiej Brytanii, która produkowała multiwitaminy i minerały w czasach, gdy suplementy były na ogół nieznane i zawierały wyłącznie pojedyncze składniki. Zdrowie i dobre samopoczucie są w czołówce tego, co robimy, dlatego dostarczanie najwyższej jakości, niedrogich suplementów dla tych, którzy ich potrzebują, jest naszym priorytetem.

Jako firma G&G ewoluowała przez pięć dekad w branży zdrowia i suplementów. Dzięki nowym badaniom i ekscytującym postępom w nauce, które nieuchronnie zmienią następnych pięćdziesiąt lat, G&G nigdy nie zapomni, dlaczego David i Sheila zaczęli to wszystko pięćdziesiąt lat temu - aby zapewnić wszystkim zdrowie i dobre samopoczucie.

G&G Liver Health (Zdrowie Wątroby)

Rainforest Foods to firma pochodząca z Wielkiej Brytanii dostarczająca najwyższej jakości suplementy diety i tzw. super żywność (superfoods) w wygodnych do zażycia postaciach: tabletek, kapsułek oraz proszku.

Produkty dostępne są w przystępnych cenach dla klientów. Wszystkie posiadają certyfikat ekologiczny i są odpowiednie dla Wegan i Wegetarian.Produkty Rainforest Foods są 100% czyste, wolne od wszelkich wypełniaczy i dodatków.

Rainforest Foods wybiera do współpracy najbardziej odpowiedzialnych dostawców.

Współpracuje i wspiera projekty społeczne i środowiskowe w rejonach tropikalnych na całym świecie (członek Rainforest Concern).

Innowacyjne i efekywne sposoby suplementacji

BetterYou brytyjska marka będąca pionierem w rozwoju nowego rozdziału nowoczesnej suplementacji. Firma używa tylko naturalnych składników gdyż uważa, iż naturalne składniki są lepiej wchłanianie i co najważnejsze lepiej wykorzystane przez nasz organizm.

Bardzo wiele uwagi BetterYou poświeca badaniom i próbom klinicznym dotyczącym działań związanych ze skórną terapią magnezową oraz suplementacją podjęzykową. Współracuje z instytucjami takimi jak Cardiff University, HFL Sports Science, St Mark’s Hospital (NHS) oraz The Medasso Clinic (Rumunia) i Magnesium Health Institute (Holandia). Firma BetterYou nie używa soi, a produkty są odpowiednie dla wegetarian, osób z celiaklią czy cukrzycą.

DLUX 3000 IU Witamina D w sprayu

DLUX Junior w sprayu