biuro@agrofortis.pl

+48 881 313 771

 

Opcja 2 - W dniu podpisania Aktu własności wpłacasz 15% wartości swojej działki, a pozostałą część spłacasz w ratach

po 600 zł miesięcznie. 

 

Opcja 3 - (najpopularniejsza w naszej firmie). W dniu podpisania Aktu własności wpłacasz zaledwie 6000 zł,

a pozostałą część spłacasz w ratach po 500 zł miesięcznie. 

 

Opcja 4 - W dniu podpisania Przedwstępnej Umowy nabycia nieruchomości wpłacasz 300 zł, pozostałą część nieruchomości spłacasz po 300 zł miesięcznie. W momencie kiedy suma wpłat przekroczy 30% wartości inwestycji, przenosimy na Ciebie własność. 

Opcje nabycia

cena: 32 - 37 zł m²

 

Osada Stare Kawkowo, to kompleks działek położonych nieopodal wsi Stare Kawkowo oraz jeziora Skolickiego. Wieś Stare Kawkowo jest częścią gminy Jonkowo oraz powiatu Olsztyńskiego.

 

Bezpośrednio z nieruchomości do Olsztyna jest 24 km. Nasze działki są położone pośród pól i zalesień, blisko jeziora. Atrakcyjny wygląd okolicy i pełnia przyrodniczych walorów przyciągają tutaj inwestorów

z całego kraju. Obszar ten jest znany z gospodarstw ekologicznych, agroturystyki i regionów chronionych krajobrazowo. W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest znaleźć takie miejsca oferujące możliwość obcowania z Naturą a jednocześnie dające szybki dostęp do wszelkich dóbr cywilizacji.

 

Nasze nieruchomości to niezabudowane grunty rolne w klasach od 3 i 4, podzielone na działki o powierzchni minimalnej 3000 mkw. do każdej działki jest dojazd przez działkę drogową. Przy nieruchomości znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie gospodarstwa, budynki mieszkalne oraz Agroturystyczne, co daje dobry dostęp do prądu.

 

Kupując tutaj nieruchomość stajesz się częścią grupy właścicieli działek i możesz mieć realny wpływ na atrakcyjność okolicy.

 

Zakup nieruchomości w programie Agrofortis daje możliwość skorzystania z dźwigni finansowej, zawartej w umowie przenoszącej własność, bez udziału banków oraz innych instytucji finansowych.

STARE KAWKOWO