biuro@agrofortis.pl

+48 881 313 771

 

cena: 30 - 37 zł za m²

 

Osada Skolity, to kompleks działek położonych nieopodal wsi Skolity oraz jeziora Skolickiego. Wieś skolity jest częścią gminy Świątki oraz powiatu Olsztyńskiego.

 

Bezpośrednio z nieruchomości do Olsztyna jest 24 km. Nasze działki są położone pośród pól i zalesień, blisko jeziora. Atrakcyjny wygląd okolicy i pełnia przyrodniczych walorów przyciągają tutaj inwestorów z całego kraju. Obszar ten jest znany z gospodarstw ekologicznych, agroturystyki i regionów chronionych krajobrazowo. W dzisiejszych czasach
coraz trudniej jest znaleźć takie miejsca oferujące możliwość obcowania z Naturą a jednocześnie dające szybki dostęp do wszelkich dóbr cywilizacji.

 

Nasze nieruchomości to niezabudowane grunty rolne w klasach od 3 i 4, podzielone na działki o powierzchni minimalnej 3000 mkw. do każdej działki jest dojazd przez działkę drogową. Przy nieruchomości znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie gospodarstwa, budynki mieszkalne oraz Agroturystyczne, co daje dobry dostęp do prądu.

Kupując tutaj nieruchomość stajesz się częścią grupy właścicieli działek i możesz mieć realny wpływ na atrakcyjność okolicy.

 

Zakup nieruchomości w programie Agrofortis daje możliwość skorzystania z dźwigni finansowej, zawartej w umowie przenoszącej własność, bez udziału banków oraz innych instytucji finansowych.

Opcja 1 - gotówka, wpłata 100% wartości nieruchomości w dniu podpisania Aktu własności.

10% rabatu cenowego

 

Opcja 2 - ratalna, wpłata 30% wartości nieruchomości w dniu podpisania Aktu własności, pozostała do zapłaty część ceny rozłożona na raty min 500 zł do momentu spłaty.

10% rabatu cenowego

 

Opcja 3 - ratalna, wpłata 6000 zł w dniu podpisania Akty własności, pozostała do zapłaty część ceny rozłożona na raty min 500 zł do momentu spłaty.

 

Opcja 4 - ratalna wpłata 500 zł w dniu podpisania przedwstępnej umowy zakupu nieruchomości, możliwość uzyskania aktu własności po przekroczeniu 6000 zł wpłaconego kapitału,  pozostała do zapłaty część ceny rozłożona na raty min 500 zł do momentu spłaty.

Opcje nabycia

SKOLITY