biuro@agrofortis.pl

+48 881 313 771

 

PROGRAM

REJESTRACJA

Agrofortis jest programem,

który zbudowany jest na poniższych założeniach: 

 

Po pierwsze, uważamy że gromadzenie majątku w postaci nieruchomości doskonale zabezpiecza pieniądze, utrzymuje ich wartość w czasie, a także niesie ze sobą ogromną nadzieje na skokowy wzrost wartości po kilku lub kilkunastu latach od nabycia. 

 

Po drugie, wiemy, że nie wszystkie nieruchomości to pewny zysk i wzrost wartości. Dlatego do programu wybieramy niezabudowane grunty rolne w klasach nieużytków, co daje umiarkowane ceny nabywania, a pierwotna forma

to podstawa do wzrostu wartości w latach. 

 

Po trzecie, selekcjonujemy działki do programu. Wielkość to min. 3000m², dostęp do drogi publicznej, bliskość prądu, nieduża odległość od miast lub atrakcji turystycznych, dobry dojazd oraz przepiękne i bogate przyrodniczo otoczenie

tak charakterystyczne dla Warmii i Mazur. 

 

Po czwarte, wiemy, że inwestowanie na rynku nieruchomości zazwyczaj wiąże się z posiadaniem sporej ilości gotówki

lub wysokiej zdolności kredytowej. Wiedząc, jaką to może być przeszkodą w procesie nabywania działek,

sami postanowiliśmy rozłożyć zapłatę za działkę na dogodne raty i, przekazując własność nieruchomości w obecności notariusza, sprawiamy, że nie można się czuć bezpieczniej. 

 

Jak wygląda finansowanie w momencie, gdy wybierzesz już swoją wymarzoną nieruchomość? 

 

Opcja1 - gotówka, wpłata 100% wartości nieruchomości w dniu podpisania Aktu własności.

10% rabatu cenowego

 

Opcja2 - ratalna, wpłata 30% wartości nieruchomości w dniu podpisania Aktu własności, pozostała do zapłaty część ceny rozłożona na raty min 500 zł do momentu spłaty.

10% rabatu cenowego

 

Opcja 3 - ratalna, wpłata 6000 zł w dniu podpisania Akty własności, pozostała do zapłaty część ceny rozłożona na raty min 500 zł do momentu spłaty.

 

Opcja 4 - ratalna wpłata 500 zł w dniu podpisania {przedwstępnej umowy zakupu nieruchomości, możliwość uzyskania aktu własności po przekroczeniu 6000 zł wpłaconego kapitału,  pozostała do zapłaty część ceny rozłożona na raty min 500 zł do momentu spłaty.

 

W żadnej z opcji nie wiążemy naszych klientów z jakąkolwiek instytucją finansową. Zapis o rozłożeniu ceny nabycia

na raty jest opisany szczegółowo w Akcie przeniesienia własności, a my zabezpieczamy się na hipotece do momentu spłaty nieruchomości. To jest naprawdę proste i przejrzyste rozwiązanie. 

 

Od 2011 roku wydaliśmy w ten sposób, w ręce naszych klientów, ponad 700 ha nieruchomości gruntowych. Od początku działalności, oprócz sprzedaży, prowadzimy również działalność edukacyjną na rzecz inwestowania w niezabudowane grunty rolne i zorganizowaliśmy grubo ponad sto sympozjów temu poświęconych. Odwiedziło nas kilka tysięcy ludzi,

z którymi nawiązaliśmy kontakt.

 

Więcej informacji o lokalizacjach, cenach oraz sposobie nabycia znajdziecie Państwo

po założeniu bezpłatnego konta