biuro@agrofortis.pl

+48 881 313 771

 

cena: 48 - 49 zł za m²

 

Kompleks działek w miejscowości Kaborno.

Pięknie położony kompleks działek, składający się z niezabudowanych gruntów rolnych przylegających bezpośrednio do wsi Kaborno. Urozmaicony teren, walory przyrodnicze i cisza to główne atuty tego miejsca.

Wieś Kaborno jest położona zaledwie 13 km od olsztyńskiego rynku.

Pomimo tak bliskiej odległości od dużego miasta, Kaborno jest ostoją spokoju i przyrody. Wieś otoczona jest przez puszczę Napiwodzko-Ramucką, w odległości  3km od jeziora Linowskiego. Kupno nieruchomości w tym miejscu pozwala mieć nadzieję

na wzrost wartości w najbliższych latach. Piękne położenie, fantastyczne krajobrazy, cisza i spokój przy jednoczesnym szybkim dostępie do miasta, obwodnicy i lotniska bardzo dobrze pozycjonuje tę typowo warmińską osadę jako miejsce szczególnie pożądane w dzisiejszych czasach.

Obecnie (2021 rok) rozpoczęły się prace nad zupełnie nowymi drogami dojazdowymi do wsi, która do tej pory miała jedynie dojazd drogami nieutwardzonymi. Dodatkowo w planach jest uruchomienie stałej komunikacji z Olsztynem oraz Purdą.

Opcja1 - gotówka, wpłata 100% wartości nieruchomości w dniu podpisania Aktu własności.

10% rabatu cenowego

 

Opcja2 - ratalna, wpłata 30% wartości nieruchomości w dniu podpisania Aktu własności, pozostała do zapłaty część ceny rozłożona na raty min 500 zł do momentu spłaty.

10% rabatu cenowego

 

Opcja 3 - ratalna, wpłata 6000 zł w dniu podpisania Akty własności, pozostała do zapłaty część ceny rozłożona na raty min 500 zł do momentu spłaty.

Opcje nabycia

KABORNO